ماسک صورت

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

ماسک صورت

ماسک صورت

  • ماسک صورت زعفران یک راه طبیعی و موثر برای مراقبت از پوست است. این ماسک تنها در عرض چند دقیقه آماده می شود و تهیه آن ساده و آسان است. زعفران زمانی که برای پوست استفاده شود، می تواند شگفتی ایجاد کند، زعفران برای پوست خواص بسیاری دارد.

ماسک زعفران و آرد برای پوست های مختلط مناسب است. پوست شما عموماً خشک است، به جز قسمت هایی که چرب است. ۲-۳ قاشق آرد و چند تار رشته زعفران را با کمی شیر مخلوط کنید. این ماسک را روی صورت بمالید و بعد با آب سرد بشویید. استفاده از این ماسک می تواند به شما کمک کند تا یک پوست عاری از آکنه داشته باشید و پوستتان درخشان شود.

اگر می خواهید پوستی درخشان داشته باشید باید برای پوست خود ارزش قائل شوید و از ماسک های طبیعی ترکیبی مثل زعفران استفاده کنید.

زعفران برای پوست چه خاصیتی دارد؟

فواید زعفران برای پوست:

  • درخشش پوست را افزایش می دهد
  • پوست مرده را از بین میبرد
  • پوست چرب را درمان می کند و باعث رطوبت رسانی پوست می شود

 


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


 

مصرف بیش از حد زعفران چه عوارضی دارد ؟

مصرف زعفران موجب ایجاد علائمی مانند اسهال خونی، سرگیجه، استفراغ،غشا مخاطی، زرد شدن پوست و چشم ها و … می شود و باید با احتیاط از آن استفاده کرد. در برخی موارد مصرف ۱۲ تا ۲۰ گرم زعفران نیز می تواند منجر به مرگ شود.

مصرف زعفران در دوزهای کم ۳۰ تا ۵۰ میلی گرم مورد مطالعه قرار گرفت که عوارض جانبی اغلب شامل حالت تهوع، استفراغ، سرگیجه و دهان خشک است.

خوردن چه مقدار زعفران سمی است ؟

مصرف بیش از ۱٫۵ گرم زعفران در هر روز به طور کلی ایمن است، اما خوردن بیش از حد آن ممکن است سمی باشد. محققین مصرف ۵ گرم زعفران را به عنوان یک دوز سمی در نظر می گیرند.

 *

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: