درباره ما

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

 

زعفران نورهان از سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را در زمینه زعفران بصورت رسمی آغاز کرد. زعفران نورهان پیش از این با نام زعفران باخرز در به عنوان واسط بین کشاورزان و شرکتهای صادراتی فعالیت می کرد.

زعفران نورهان درحال حاضر همکاری بسیار نزدیکی با بیش از ۲۳٫۰۰۰ کشاورز جهت توسعه مراکز کشت زعفران و بهبود بخشیدن در توسعه فعالیتهای زعفرانی در شهرهای مختلف ایران و جامعه بین المللی دارد و سرمایه گذاری های بسیاری در امر پژوهش های علمی و به اشتراک گذاری آنها با عموم کشاورزان انجام داده است. به همین منظور اولین کانال تلگرامی با موضوع زعفران در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد که متاسفانه پس از حدود ۶ ماه از آغاز فعالیتش هک گردید. نورهان پس از آن، از حرکت باز نایستاد و با کانال تلگرامی قیمت روز زعفران ارتباط بسیار نزدیکی ایجاد کرد و هزینه های اطلاع رسانی، آموزش ها و مدیریت آن را برعهده گرفت.

اهتمام زعفران نورهان بر آگاهی بخشی به عموم کشاورزان است که به فضل خداوند تا الان بسیار موفق عمل کرده است.

زعفران نورهان به این امر بسنده نکرده و با تضمین کیفیت محصولات خود و دادن خدمات عالی به مشتریان در عرصه داخلی در نظر دارد تا با فراهم آوردن شرایط کسب و کار برای عموم کسانی که جویای کار هستند شرایط فعالیت فراهم کند. زعفران نورهان در ادامه قصد دارد تا با تولید محصولات ارگانیک و عاری از مواد شیمیایی محصولی ناب و درجه یک را به مشتریان خود ارائه دهد.

همچنین در راستای افزایش و ارتقاء آگاهی کشاورزان نسبت به طلای سرخ ایران زمین کلاسها و دوره های مجازی پرسش و پاسخ در فصل برداشت زعفران برگزار می کند تا کشاورزان به سهولت مشکلات خود را با متخصصین علوم کشاورزی مطرح و پاسخ علمی خود را دریافت نمایند.

WhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: