نمایندگی زعفران در شرکت زعفران نورهان

بازاریابی نورهان

نمایندگی زعفران یکی از مشاغل درآمدزا در کشورمان محسوب شده و شرکت نورهان قصد دارد تا جهت عرضه زعفران به سراسر کشور، نمایندگانی را انتخاب نموده و با آنها همکاری پایداری داشته باشد تا با کمک هم بتوانیم محصول کشاورز ایرانی را به سراسر ایران و سپس به دنیا به فروش برسانیم و در کارآفرینی و اشتغال تمامی کسانی که در زنجیره کاشت، داشت، برداشت و فرآوری زعفران اصیل ایرانی نقش دارند، سهیم باشیم و موجب دلگرمی آنها شویم.

زعفران محصولی است که همه آن را می شناسند و خواص و کاربردهای آن را می دانند. این محصول ویژگی های فنی، خاص و پیچیده ای ندارد و به همین دلیل، فروش آن راحت تر از فروش هر محصول دیگری است و در نتیجه، نیاز به مشاوره و صرف وقت زیادی ندارد. برای موفقیت در این بازار کافیست محصول با کیفیت و با قیمت مناسب را به مشتری ارائه کنید و نشان دهید که صداقت و حسن نیت دارید. در ادامه مصاحبه مدیرعامل محترم شرکت نورهان زعفران ایرانیان با شبکه جهانی جام جم را مشاهده نمایید :

 

نمایندگی زعفران نورهان

👈 شرکت نورهان قصد دارد که یک سازمان فروش از نمایندگان و مدیران فروش حرفه ای را تشکیل دهد و برای ایجاد این سازمان فروش، یکسری اصول و شرایط را مدنظر دارد.

اصول مهم کاری شرکت نورهان با نماینده فروش زعفران :

۱٫ رعایت اصل امانت داری و تعهد نسبت به کار و شرکت
۲٫ صداقت و حسن شهرت
۳٫ آموزش پذیری

👈 این کار زن و مرد، پیر و جوان، بیکار یا کارمند و کارگر، دانشجو یا غیردانشجو، سالم و معلول و … نمی شناسد.
❤️ بلکه فقط همت بالای شما را می طلبد.

رشد مالی با نورهان

✍ یک نماینده فروش زعفران چگونه می تواند درآمدزایی کند؟

قبل از هرچیز، نکته مهمی که در این تجارت جذاب وجود دارد این است که بخاطر وجود رابطه برد – برد در آن بین ما و شما، شما آموزش و حمایت رایگان از طرف ما و نمایندگان ما دریافت خواهید کرد. رابطه برد – برد یعنی سود و موفقیت شما در این تجارت، سود و موفقیت ماست. به همین دلیل، ما رایگان به شما آموزش می دهیم و از شما حمایت می کنیم و در عوض، در موفقیت شما سهیم خواهیم بود. کافیست نشان دهید که فعال هستید تا آموزش های حرفه ای را برای موفقیت در کارتان دریافت کنید. حال به شما آموزش های مقدماتی را خواهیم گفت :

به صورت کلی، مشتریان شما به دو بخش بازار گرم و بازار سرد تقسیم می شوند.

بازار گرم کسانی هستند که شما را می شناسند و به شما اعتماد دارند.

بازار سرد کسانی هستند که شما را نمی شناسند و به شما سخت تر اعتماد می کنند.

فروش شما نیز به دو بخش فروش حضوری و فروش غیر حضوری (مجازی) تقسیم می شود.

فروش حضوری شما به دو بخش فروش داخل منزل (بازار گرم) و فروش خارج منزل (معمولا بازار سرد) تقسیم شده و فروش مجازی شما نیز به دو بخش فروش تلفنی و فروش اینترنتی از طریق وب سایت ها، پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی مانند : اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، توئیتر، فیسبوک، دیوار، شیپور، باسلام و… تقسیم می شود. شما می توانید همزمان در تمامی این بازارها فعالیت کنید و از تمامی روش های فروش نیز همزمان استفاده کنید.

در فروش حضوری، طبیعتا چون مشتری می تواند شما و محصول را ببیند و معمولا مشتری شما از بازار گرم شماست، سریعتر و راحت تر اعتماد کرده و فروش شما به راحتی انجام می شود.

در فروش مجازی چون مشتری شما و محصول را نمی بیند و معمولا مشتری از بازار سرد شماست، دیرتر و سخت تر اعتماد کرده و باید برای آن زمان بیشتری صرف کرد و مهارت بیشتری داشت. اما قابل ذکر است که شما با فروش مجازی می توانید به مشتریان خارج کشور هم دسترسی داشته باشید و به آنها هم محصول بفروشید و درآمد دلاری داشته باشید! ما محصول مشتری را با کیفیت و در اسرع وقت، به خارج از کشور ارسال می کنیم.

کسب و کار اینترنتی نورهان

خبر خوش این است که بخاطر مصرفی بودن محصول زعفران، شما نیازی به هزاران مشتری ندارید! بلکه فقط ۴۰ تا ۵۰ مشتری وفادار که به شما اعتماد داشته و محصول موردنیازشان را هرچندوقت یکبار از شما بخرند، کافیست. پس لیست مشتریان وفادار خود را از همین امروز بسازید و درآمدزایی خودتان را آغاز کنید. پورسانت فروش شما به عنوان یک نماینده فروش، به اندازه ۴۵% مبلغ سفارشات شما به ماست.

خبر خوش دیگر این است که شما همچنین می توانید در کنار نماینده فروش بودن، به عنوان یک مدیر فروش هم از فروش اعضای تیم فروش خودتان درآمد داشته باشید! هرکدام از مشتریان شما نیز که بخواهد به عنوان نماینده فروش فعالیت داشته باشد، شما بابت آموزش و حمایتی که از ایشان برای افزایش فروش محصول انجام می دهید، از سفارشات تمامی نمایندگان مستقیم خودتان به ما، به میزان ۵% از طرف شرکت پاداش حمایت دریافت خواهید کرد. شرط اینکه بتوانید نماینده جذب کرده و آموزش دهید و از آنها حمایت کنید و بابت آموزش و حمایت خود از سفارشات آنها به طور مداوم پاداش بگیرید، این است که خودتان فعال باشید و فروش داشته باشید تا بتوانید آموزش فروش بدهید. زیرا کسی که خودش نتواند فروش داشته باشد، چطور می تواند به دیگران کمک کند که آنها فروش داشته باشند؟! حال اگر کسی خودش فروش نداشته باشد و بخواهد نمایندگانی را برای فروش محصول به شرکت معرفی کند، بابت هر نماینده ای که معرفی کند فقط یکبار از اولین سفارش نماینده فروش معرفی شده، به میزان همان ۵% از طرف شرکت پاداش معرفی دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است که تمامی نمایندگان فروش، از آموزش ها و حمایت های رایگان واحد دیجیتال مارکتینگ شرکت برخوردار خواهند بود و نمایندگانی که فروش های خوبی در ماه داشته باشند، به صلاح دید مدیریت عامل محترم شرکت پاداش ویژه دریافت خواهند کرد.

رنکینگ نورهان

 

🌷 ما محصول با کیفیت بالا و قیمت پایین را در عمل به شما ارائه می کنیم و کافیست شما نیز در عمل آن را به طور حرفه ای به مشتریان خود ارائه کنید تا موفقیت شما قطعی شود.

شرکت نورهان زعفران ایرانیان (سهامی خاص) با برند ثبت شده نورهان، تمامی مجوزهای لازم برای تولید، بسته بندی و توزیع زعفران را اخذ نموده و برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه ” چطور در خرید زعفران اعتماد کنیم؟ ” روی این لینک کلیک کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید روی لینک های درباره نورهان و تماس با نورهان کلیک کنید.

چنانچه آماده همکاری با شرکت زعفران نورهان هستید، رزومه خود شامل نام و نام خانوادگی، سن، شهر، تحصیلات و تجربیات کاری خودتان را به شماره مدیر واحد دیجیتال مارکتینگ شرکت نورهان یعنی ۰۹۳۶۴۴۵۱۷۴۱ (جناب آقای خیرخواه) بفرستید تا بررسی های لازم انجام شده و سپس با شما تماس گرفته شود.*

code • یوسف فلاح در تاریخ دوشنبه 24 شهریور 1399 گفته است :

  با سلام امیدوارم بتوانم کمکی کرده با شم هم به شما و هم به خودم

  سپاس

 • حسین امیری در تاریخ شنبه 5 مهر 1399 گفته است :

  باتشکر

 • مرتضی مرادخانی در تاریخ سه شنبه 13 آبان 1399 گفته است :

  باسلام خدمت شما دوستان عزیز
  باتوجه به اقلیم کشور عزیزمان ایران وموقعیت جغرافیایی در جهان ،میتوان با راه اندازی وتوسعه وتحقیقات در رابطه با محصول استراتژیکی مثل زعفران ،این محصول را به اوج خودش ازنظر بسته بندی و حفظ کیفیت برسانیم واز خام فروشی آن جلو گیری کرد

 • سما در تاریخ دوشنبه 25 اسفند 1399 گفته است :

  اگه اینطور باشه عالیه

 • حسن منصوریان در تاریخ شنبه 30 اسفند 1399 گفته است :

  سلام
  وقت بخیر
  من مدیر و مالک یک فروشگاه لوازم قنادی در استان کردستان شهرستان دهگلان هستم
  جهت همکاری و اهدای نمایندگی بامن تماس بگیرید

  • admin2 در تاریخ دوشنبه 27 اردیبهشت 1400 گفته است :

   سلام به شماره واتساپی که داخل سایت هست پیام بدین ممنون

WhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.