نبض بازار زعفران و پیش بینی قیمت زعفران فردا

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

نبض بازار زعفران و پیش بینی قیمت زعفران فردا

بسیار مهم :

شرکت نورهان برای کاربران اختصاصی خود، این امکان را فراهم کرده تا از دقیق ترین و بروز ترین اخبار و اطلاعات نسبت به بررسی نبض بازار زعفران و پیش بینی قیمت زعفران فردا ،که با کاربرانش به اشتراک می گذارد، آگاهی پیدا کنند.

این اطلاع رسانی، صرفا ویژه کاربران اختصاصی زعفران نورهان بوده است که به مدت محدود، بصورت رایگان در اختیار سایر کاربران نیز قرار گرفته است.

کاربران عزیز میتوانند برای تصمیم گیری در خرید یا فروش زعفران از این نوشتار صرفا بعنوان مکمل استفاده کنند. لذا نهایتا این خود کاربر است که باید با کسب اطلاعات و آمار دقیق نیز از سایر مراجع دیگر و همچنین جو بازار سنتی و رصد تحرّکات سایر خریداران و فروشندگان، نسبت به خرید و یا فروش زعفران اقدام نماید.

 


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


 

تاریخ بروز رسانی: ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

جو بازار صعودی است و بدلیل کمبود زعفران در بازار و همچنین عطش خریداران، قیمتها صعودی است.

این روند رو به رشد بیشتر شامل نوع پوشال می شود. بدلیل اختلاف زیاد قیمت پوشال نسبت به زعفران نگین.

قیمت گل در کمترین نرخ خود فعلا به کیلویی ۲۳۰/۰۰۰ تومان معامله میشود، بدلیل یخ زدن گلها در شب گذشته و افت کیفیت آنها؛

کم کم داریم به فصل چیدن گلهای زعفران نزدیک می شویم و از دو هفته ی بعد تقریبا میتوان روند کلی بازار را به صورت شفاف تر بیان نموده و پیش بینی کرد.

 

پیش بینی قیمت زعفران در سال ۱۴۰۰ از مهمترین امکاناتی است که زعفران نورهان در اختیار کاربران قرار می دهد. این آپدیت بصورت هفتگی است و قیمت فردا را پیش بینی می کند و به نمایش می گذارد. خرید و فروش زعفران از مهمترین کارهایی است که در بازار سنتی رخ می دهد. لذا اطلاع از نبض بازار زعفران و بررسی بازار زعفران و تحلیل آن واینکه چه زعفرانی بخرم؟ از مهمترین مشائلی است که یک بازاری باید از آن مطلع باشد. همچنین دسترسی به قیمت روز و امروز از مهمترین افاضاتی است که شرکت نورهان در اختیار شما قرار داده است.*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.