تاثیر زعفران بر پوست

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تاثیر زعفران بر پوست

تاثیر زعفران بر پوست

  • تاثیر زعفران بر پوست : در فصل زمستان,گاهی پوست افراد خشک و تیره رنگ می شود.از ترکیب زعفران و عسل برای بازگرداندن لطافت و درخشندگی به پوست  می توان استفاده کرد.چند رشته زعفران را به یک قاشق عسل اضافه کنید.آنها را باهم ترکیب کنید و به پوست صورت بزنید.ویژگی آبرسانی عسل و درمان کنندگی زعفران, گردش خون را در پوست بهبود می بخشد و درخشندگی را به پوست باز می گرداند .

از بین بردن تیرگی ناشی از آفتاب سوختگی
زعفران را در شیرپرچرب به مدت یک شب بخیسانید.بعد از این مدت با انگشت آن را ترکیب کنید و به پوست برنزه شده بزنید.این ترکیب به طرز موثری اثر آفتاب سوختگی را از بین می بردو همچنین درخشندگی رابه پوست باز می گرداند.

نابودی آکنه ها با زعفران

اگر شما پوستی دارید که مستعد جوش و آکنه است پس بهتر است از ترکیب زعفران به همراه چند برگ از ریحان استفاده کنید. این ترکیب دارای خاصیت ضد باکتری است که می تواند عفونت های ناشی از آکنه ها را نابود کند. فقط لازم است که شما این ماسک را بر روی صورت آکنه ای خودتان بزنید و بگذارید تا خشک شود و پس از آن، شست و شوی صورت خود را شروع کنید.

مطمئن باشید استفاده مداوم و مرتب از این ماسک، درمانی موثر برای جوش ها و آکنه ها خواهد بود.

تست حساسیت به زعفران را رعایت کنید

بهتر است قبل از آنکه از ماسک هایی که برای پوست هستند استفاده کنید، تست حساسیت را انجام بدهید به این شکل که مقدار کمی از آنرا بر روی پوست دست خودتان بزنید و ۲۰ دقیقه به آن زمان بدهید و از حساس نبودن پوست خود نسبت به آن ماده مطمئن شوید

 

 *

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: