زعفران بدیعی

زعفران بدیعی
۴٫۵ (۹۰%) ۲ votes

شرکت زعفران بدیعی در سال ۱۳۶۹ توسط حاج احمد بدیعی به منظور هدف قرار دادن بازارهای بین المللی با تضمین کیفیتی عالی بنا نهاده شد. ثبت شرکت زعفران از سالهای آغاز تاسیس انجام شده است. زعفران بدیعی همکاری بسیار نزدیکی با وزارت کشاورزی جهت توسعه مراکز کشت زعفران در شهرهای مختلف استان خراسان به منظور بهبود وضع زعفران در کشور داشته و سرمایه گذاری های بسیاری در امر پژوهش های علمی انجام داده است . این شرکت، یک شرکت پیشرو در تولید زیست محیطی زعفران می باشد که در مزارع خود از آخرین فن آوری های تحقیق به منظور بدست آوردن کیفیت برتر و مکانیزاسیون محصولات استفاده می کند.

این شرکت با داشتن دفاتری در مشهد ، قائن ،تربت و دیگر شهرهای خراسان و همچنین در اختیار داشتن مزارع زعفران در این شهرها توانسته علاوه بر پوشش نیازهای بازار داخلی به دیگر کشورهای جهان نیز محصول خود را با بهترین کیفیت صادر نماید و فروش زعفران عمده در سایر کشورها داشته باشد.

شرکت بدیعی با تضمین کیفیت محصولات خود و دادن خدمات عالی به مشتریان دارای اعتباری بین المللی در عرصه صادرات زعفران به بیش از ۳۰ کشور می باشد که محصولات این شرکت با دو برند بدیعی و زرنما به دیگر کشورهای جهان صادر می گردد.


زعفران بدیعی
4.5 (90%) 2 votes • شهره فکری در تاریخ سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸گفته است:

  من عاشق غذا پختن با زعفران هستم ولی متاسفانه در محل زندگی من ( دوسلدورف) زعفران با کیفیت پیدا نکردم واقعا نه بو دارن نه مزه. در یک رپرتاژ دیدم که چه چیزایی به عنوان زعفران توی بازار هست . وای حالا که مرتب به ایران میام خیلی ممنونتون میشم اگر به من اظلاعات بدید که از کجا میشه زعفران شما رو خرید؟ یک دنیا ممنون
  شهره فکری

  • admin در تاریخ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸گفته است:

   سلام
   برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه زعفران با شماره ۰۹۰۲۷۷۸۰۸۸۸ در واتس اپ تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر