صادرات ماهانه ۶۰ میلیون یورو زعفران خانگی از تبریز به سایر کشورها

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 صادرات ماهانه ۶۰ میلیون یورو زعفران خانگی از تبریز:

شهاب‌الدین بی‌مقدار نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: میزان صادرات زعفران خانگی در تبریز ماهانه به ۶۰ میلیون یورو رسیده است.

شهاب‌الدین بی‌مقدار افزود: آنطور که گفته شد متاسفانه کشاورزان از خدمات نمی توانند بهره مند شوند و شغل اصلی کشاورزان تولید است، خدمات روستایی طوری به وجود آمده که یکسری به عنوان واسطه محصولات کشاورزی را با کمترین قیمت خریداری و با گران ترین قیمت به دست مصرف کننده می رسانند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه لازم است تا جوانان به ویژه تحصیل کرده را به سمت اشتغال در حوزه تولید محصولات گلخانه ای و هیدروپونیک سوق دهیم، اظهار داشت: بهره وری در تولید با به کارگیری جوانان تحصیل کرده و عمل آنها می تواند به افزایش ثروت کشور و توسعه اشتغال منجر شود.

وی با تاکید بر اینکه برخی از کارآفرینان تبریزی در گلدان ها زعفران کاشته و حتی صادر نیز می کنند، گفت: این کارآفرین تبریزی با نبوغی که داشته توانسته کشاورزی را به منازل سوق دهد این در حالی است که میزان صادرات زعفران خانگی در تبریز ماهانه به ۶۰ میلیون یورو رسیده است.

بی‌مقدار اضافه کرد: با توجه به تکنولوژی های نوین کشاورزی تنها به زمین و آب محدود نمی‌شود بلکه اگر فردی ایده و طرح خلاقانه داشته باشد می تواند علاوه بر اشتغال زایی و تامین زندگی خود برای ده ها نفر از بیکاران شغل ایجاد کند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس، ایجاد مراکز خدماتی در بخش‌ها و روستاها با استفاده از تسهیلات توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری ضروری دانست، گفت: این روزها جای خالی صنایع خانگی در روستاها و شهرها احساس می‌شود چراکه برخی صنایع امکان ایجاد در منازل را دارند و می تواند ضمن بهره وری زمینه فرصت شغلی هم ایجاد کنند.

بی مقدار با بیان اینکه اغلب کارمندان دولتی که از بیت المال حقوق می گیرند هیچ گونه آشنایی با قانون حمایت و توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری ندارند، افزود: کارمندان و مدیران در ادارات ننشسته اند که وقتی ارباب رجوع آمد بگویند هنوز آیین نامه نیامده، دستورالعمل ابلاغ نشده و … را بگویند اگر همه متولیان امر با این آیین نامه آشنایی داشته باشند آن وقت می گوییم در استان و کشور کار عملی می کنند.

صادرات ماهانه ۶۰ میلیون یورو زعفران خانگی از تبریز

صادرات ماهانه ۶۰ میلیون یورو زعفران خانگی از تبریز

 

کاشت زعفران خانگی، فروش زعفران خانگی، تولید زعفران خانگی، پرورش زعفران خانگی

 

جهت خرید زعفران به صورت فله و کیلویی و همچنین به صورت مثقالی و گرمی با ما تماس بگیرید

 

۰۹۰۲۷۷۸۰۸۸۸

۰۹۱۵۳۲۴۹۴۳۲

 *

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: