نبض بازار،بررسی قیمت زعفران در ۱۳۹۶٫۱۰٫۲۲

noorhannet
نبض بازار،بررسی قیمت زعفران در ۱۳۹۶٫۱۰٫۲۲
۵ (۱۰۰%) ۵ votes

نبض بازار،بررسی قیمت زعفران در ۱۳۹۶٫۱۰٫۲۲

همانطور که استحضار دارید بازار زعفران در دو هفته اخیر دارای ثبات قیمت بوده و تنها در یک برهه کوتاه دو سه روزه قیمت سفید از کیلویی ۵۰۰ هزار تومان به ۷۲۰ هزار تومان و همچنین پرچم از کیلویی ۱۰۰ هزار تومان به مرز ۲۰۰ هزار تومان رسید. ولی این افزایش قیمت طولی نکشید که اندکی برگشت و هم اکنون سفید به قیمت ۶۰۰ تا ۶۵۰ هزار تومان و پرچم به قیمت ۱۲۰ تا ۱۶۰ هزار تومان، بستگی به کیفیت آنها معامله می شود.

طبق اخبار منتشر شده در کانال قیمت روز زعفران ( zafruni@ ) تعاونی، مجدد شروع به خرید زعفران کرده که البته شرایط آن کمی سخت تر شده است. در عین حالی که  تعاونی مجدد دست به خرید زده و از طرفی هم جنس به وفور در بازار یافت نمی شود اما قیمت زعفران رشد نمی کند.

مهمترین عاملی که باعث میشود قیمتها با این شرایطِ بوجود آمده، باز هم رشد نکند، کمبود نقدینگی در بازار زعفران می باشد. فاکتورهایی که بسیاری از شرکتها صادر کرده اند در تاریخ سررسیدشان پول نمی شود و در مجموع این مسئله باعث میشود خریدار هم تمایلی به خرید نشان ندهد و قیمتها افزایش پیدا نکند.

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بازار زعفران در دو هفته اخیر دارای ثبات قیمت بوده و تنها در یک برهه کوتاه دو سه روزه قیمت سفید از کیلویی ۵۰۰ هزار تومان به ۷۲۰ هزار تومان و همچنین پرچم از کیلویی ۱۰۰ هزار تومان به مرز ۲۰۰ هزار تومان رسید. ولی این افزایش قیمت طولی نکشید که اندکی برگشت و هم اکنون سفید به قیمت ۶۰۰ تا ۶۵۰ هزار تومان و پرچم به قیمت ۱۲۰ تا ۱۶۰ هزار تومان، بستگی به کیفیت آنها معامله می شود.

با کانال قیمت روز زعفران ( zafruni@ ) همراه باشید تا  از جدیدترین قیمت های زعفران در بازار مشهد و سایر شهرستان ها مطلع شوید.

نبض بازار،بررسی قیمت زعفران در ۱۳۹۶٫۱۰٫۲۲

 

 


نبض بازار،بررسی قیمت زعفران در ۱۳۹۶٫۱۰٫۲۲
5 (100%) 5 votes