کشاورزان از عرضه زعفران در بورس کالا ابراز رضایت کردند

کشاورزان از عرضه زعفران در بورس کالا ابراز رضایت کردند

به گفته عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس قبل از ورود زعفران به بورس ، خرید و فروش زعفران به صورت آزاد انجام می شد که این کار باعث می شد که واسطه گران و یا دلالان، زعفران کشاورزان را با قیمت پایین خریداری می کردند و با قیمت بسیار بالاتری میفروختند.

سید علاءالدین خادم  ادامه داد: با ورود عرضه زعفران در بورس، این محصول در چهارچوب ملی و بین المللی قرار گرفته است و دست دلالان کمرنگ شده است.

همچنین قیمت ها واقعی و شفاف خواهد شد و مردم با اطمینان بیشتری اقدام به خرید می کنند.

وی تاکید کرد با معامله زعفران در بورس منجر به سازماندهی  بازار می شود و این موضوع به نفع خریداران و تولیدکنندگان می باشد.

خادم ادامه داد: براساس اطلاعاتی از کمیسیون کشاورزی مجلس، زعفران فروشان امسال بیش از سال های قبل از تولید و فروش محصولشان سود بردند و از عرضه محصولات خود در بورس کالا ابراز رضایت کردند.

عضو کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مبنی بر بین المللی  شدن معاملات این محصول در بورس کالا افزود:

در سال های قبل به دلیل فله فروشی محصول ، خام فروشی، عدم یکپارچگی  و حضور دلالان، هیچگاه به جایگاه واقعی خود در بازار جهانی نرسیدیم، اما عرضه کالا در بورس هم جلوی خام فروشی و فله فروشی محصول گرفته می شود و هم میتواند نام و برند ایرانی را در دنیا ارتقا ببخشد.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


بورس زعفران عرضه زعفران بورس کالا فروش زعفران فروش زعفران فله قیمت زعفران قیمت زعفران در بورس خرید زعفران خرید زعفران عمده خرید زعفران کیلویی  زعفران نورهان استان خراسان رضوی، مشهد قیمت زعفران نورهان بورس زعفران*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.