قیمت

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

قیمت

قیمت

 

 

 

 

طهماسبی در دیدار تشکل‌ها، فعالان و نخبگان کشاورزی استان خراسان جنوبی که با حضور «کاظم خاوازی» وزیر جهاد کشاورزی در بیرجند برگزار شد افزود: سازمان برنامه و بودجه کشور با امضای تفاهم‌نامه چندجانبه با بانک‌های کشاورزی، ملت و توسعه صادرات، زمینه حمایت از صنعت زعفران برای صادرات با کیفیت‌تر این محصول را فراهم کرده است.

وی بیان کرد: از این میزان ۵۰۰ میلیارد تومان توسط بانک کشاورزی، ۲۵۰ میلیارد تومان توسط بانک ملت و ۲۵۰ میلیارد تومان توسط بانک توسعه تعاون پرداخت خواهد شد.

 

استان خراسان جنوبی سردخانه ندارد
وی با تاکید بر اینکه در استان خراسان جنوبی سردخانه وجود ندارد گفت: سردخانه‌ها به گردش نقدینگی کمک می‌کنند حداقل باید سردخانه و انبارهای فنی در این استان توسعه یابد چون اینها ارزش افزوده ایجاد می کنند.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور همچنین در دومین روز سفر خود به استان خراسان جنوبی از تشکل های تعاون روستایی شهرستان درمیان بازدید کردند.

صبح امروز مهندس طهماسبی مدیرعامل و رئیس هئیت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور، دکتر عابدی معاون اقتصادی استاندر، مهندس ضیائیان احمدی مدیر تعاون روستایی استان خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین شهرستان درمیان از مجتمع گلخانداران شهرستان، مزارع و مرکز خرید و بسته بندی زرشک شرکت تعاونی تولید اسدیه بازدید کردند.

ضیائیان احمدی، مدیر تعاون روستایی استان در این بازدید افزود: استان خراسان جنوبی از پتانسیل خوبی در تولید محصول زرشک برخوردار است. این استان با تولید ۱۰۰ هزار تن زرشک مقام اول تولید در کشور را به خود اختصاص داده و از این میزان ۴۰۰۰ تن مربوط به شهرستان درمیان است.

طهماسبی مدیرعامل تعاون روستایی ایران در این بازدید گفت: با توجه به اینکه تولید محصول زرشک‌ انحصارأ در اختیار  این استان است به جهت افزایش راندمان تولید باید به موارد خاک، آب بموقع  توجه شود و از جهتی برای بازار فروش در داخل و خارج از کشور، تشکلهای تعاون‌روستایی، مسئله برندسازی را در استان مد نظر قرار دهند.

 

 

 

 

 

 

ادرس کانال تلگرامی ما

زعفران نورهان

telegram.me/zafruni*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: