زعفران و سلامت قلب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

زعفران و سلامت قلب

یکی از متخصصین طب سنتی بیان کرد: بیماران قلبی حتما در وعده های غذایی خود زعفران را بگنجانند، زعفران برای سلامت قلب نقش ویژه ای دارد.

غلامرضا کردافشاری، متخصص طب سنتی اعلام کرد: زعفران باعث می شود نفوذ و تمایل موادغذایی و داروها به قلب افزایش یابد، همچنین مصرف زعفران تقویت کننده قلب و شادی آور می باشد.

وی افزود: متخصصان و بزرگان طب سنتی توصیه می کنند در ترکیب دارو ها ی بیماری قلبی حتما زعفران اضافه شود تا نفوذ و هدایت دارو ها به قلب بیشتر شود.

به گفته کردافشاری از دیدگاه طب اسلامی ، زعفران از بالا رفتن تری گلیسیرید ، کلسترول و چربی مضر خون جلوگیری می کند و از ایجاد رسوب آن ها در عروق ممانعت می کند.

این متخصص طب سنتی به بیمارانی که دچار عارضه و حمله قلبی شده اند، توصیه می کند که برای کاهش دادن محل گرفتگی رگ و آسیب نرسیدن به عضله قلب ، حتما از زعفران استفاده کنید.

وی افزود: زعفران عملکرد بطن چپ قلب را در مقابل آسیب ها حفظ می کند، همچنین زعفران اثرات ضد فشارخون را داراست.


خواندن مطالب زیر به شما توصیه می شود:


زعفران و قلب، خواص زعفران ،قیمت زعفران، قیمت زعفران خشک،نرخ زعفران خشک، نرخ زعفران مشهد، نرخ زعفران نگین، خرید زعفران عمده ،خرید زعفران کیلویی، خرید زعفران در مشهد ،خرید زعفران اینترنتی ،زعفران نورهان استان خراسان رضوی، مشهد، قیمت زعفران نورهان، قیمت روز زعفران نورهان، خواص زعفران*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: