شبکه خبری “الجزیره”: تحریم ها باعث رونق صادرات طلای سرخ شد

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

تحریم ها باعث رونق صادرات طلای سرخ شد

 

شبکه الجزیره اعلام کرد : تحریم های ایران از طرف آمریکا به هیچ عنوان در صادرات زعفران این کشور بحرانی ایجاد نکرد و باعث سود آن شد.

یکی از تاجران این ادویه پرطرفدار در کنفرانسی در تربت حیدریه معتقد بود ” ما یکی از اصلی ترین صادرکننده و تولید کننده زعفران در جهان بوده و هستیم، زعفران ما به هرطریقی صادر می شود“.

“ترامپ” ریاست جمهوری آمریکا که در ۱۸ اردیبهشت از برجام خارج شد ، دیگر کشورهای این توافق نامه یعنی آلمان،چین،انگلیس،فرانسه و روسیه ضمن رد کردن و محکوم کردن این عمل ترامپ در برجام ماندند و متذکر شدند از تجارت با ایران حمایت لازم را میکنند.

ترامپ در ۱۴ آبان این بار صنعت گاز، نفت و نظام بانکی ایران را مورد هدف قرار داده است.

تحریم ها باعث رونق صادرات طلای سرخ شد

تحریم های یک طرفه ترامپ و فشار های روانی  این کشور نسبت به ایران باعث شده است دیگر کشور ها از آمریکا دفاع نکنند و این کشور نتواند به اهداف خود دست یابد.

آمریکا قصد دارد که با تحمیل این سختی ها و ارائه تحریم های بیشتر ، ایران را تسلیم خواسته های نابه جای خود کند.

این در حالی است که تحریم ها باعث خودکفایی حوزه ها شده است و مردم ایران از پیش تر شاهد این تحریم های غیر عادلانه آمریکا بوده اند و هیچگاه تسلیم خواسته های آمریکا نشه اند.

همچنین عوامل موثر در نوسان قیمت زعفران بسیاری وجود دارند که باعث می شوند قیمت این محصول به صورت پایدار نماند.

اما تحریم ها نتوانست جلوی صادرات زعفران این ادویه پر استفاده که در تولید دارو و عطر نقش بسزایی را دارد بگیرد و باعث رونق آن نیز شد. تحریم ها باعث رونق صادرات طلای سرخ شد.

 


noorhan5

تحریم ،تحریم آمریکا، زعفران ،اخبار روز زعفران، اخبار زعفران ،آخرین اخبار قیمت زعفران، صادرات زعفران ،فروش زعفران صادراتی ،صادرات زعفران به اسپانیا، تحریم صادرات زعفران، زعفران نورهان ، زعفران ایران*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: