منابع زعفران کاران در معاملات بورس

منابع زعفران کاران در معاملات بورس
منابع زعفران کاران در معاملات بورس
۳٫۸ (۷۵%) ۸ votes

منابع زعفران کاران در معاملات بورس

فرشید منوچهری دبیر شورای ملی اظهار داشت: عرضه کردن محصولات کشاورزی در بورس باعث کاهش حضور دلالان می شود، و این امر باید به درستی به کشاورزان اطلاع رسانی شود تا بتوانند محصولات خود را در بورس آتی عرضه کنند.

منوچهری اضافه کرد :عرضه زعفران در بورس کالا اثرات مثبتی برای کشاورزان دارد و برای تحقق این امر باید شرایط به گونه ای انجام شود تا محصولات به موقع به فروش رفته و کشاورز از افزایش درآمد منتفع شود.

وی افزود: محصولات کشاورزی در بورس کالا باعث کاهش حضور دلالان می شود ، این امر باید به کشاورزان اطلاع رسانی شود تا بتوانند محصولات خود را در بورس آتی عرضه کنند.

منوچهری با اشاره به تفاوت قیمت های بازار و بورس تصریح کرد: کشاورزان باید به درستی آموزش ببینند و هوشیار باشند.

وی افزود ، معاملات بورس باید به طریقی باشد که زمینه صادرات را برای تجار فراهم کند که این عامل با بورس کالا اتفاق خواهد افتاد.

فرشید منوچهری با توجه به اینکه ایران بزرگ ترین تولید کننده زعفران است اما زمانی می توان از ایران توقع داشت که بتواند روی قیمت های جهانی اعمال نفوذ و اعمال نظر کند که نرخ ارز ثابت باشد.

طبق  برخی از بخشنامه های ارزی ، ارز حاصل از صادرکنندگان زعفران باید در سامانه نیما عرضه کنند، در حالی که همین ارز در بازار های آزاد با هزینه بیشتری نسبت به این سامانه دارد.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


معاملات بورس کالا نرخ زعفران امسال نرخ زعفران خشک نرخ زعفران مشهد نرخ زعفران نگین قیمت زعفران قیمت زعفران سحرخیز قیمت زعفران در بورس  خرید زعفران عمده خرید زعفران کیلویی خرید زعفران در بورس خرید زعفران اینترنتی زعفران نورهان قیمت زعفران نورهان


منابع زعفران کاران در معاملات بورس
3.8 (75%) 8 votes