بازار زعفران امیدوار کننده است

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

بازار زعفران امیدوار کننده است

شریعتی مقدم افزایش صادرات زعفران را یکی از نشانه های سرمایه گذاری بیشتر در این حوزه دانست.
به گفته بسیاری از کارشناسان محصولات کشاورزی، وجود زعفران در بورس بسیار موفقیت آمیز و رو به جلو است، و برای رشد بیشتر این حوزه نیازمند ایجاد ارزش افزوده و برندینگ در این راه هستیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی و آب اتاق بازرگانی استان خراسان رضوی درباره بورس کالا گفت: از معاملات بورس کالا موفقیت نسبی عاید معامله کنندگان شده است و تا حدی به بازار فیزیکی اثرگذار بوده است، ولی واقعیت امر این است که بورس کالا کمک مستقیمی به تولیدکنندگان زعفران نمی کند.
شریعتی مقدم قسمتی از بخش فیزیکی که به صورت سپر

ده در بورس معامله می شود را برای تولید کنندگان دارای بیشترین اهمیت دانست.وی ادامه داد: با افزایش تولید و انبار کردن این محصول پیش بینی می شود به نقدینگی مورد نیاز برای تولید طلای سرخ برسیم.

بازار زعفران امیدوار کننده است

او اضافه کرد: گواهی سپرده باعث می شود تولید کنندگان بتوانند کالای خود را در یک روند مشخص و با شفافیت به فروش برسانند. برای معاملات با سرعت بیشتر در این بخش باید آزمایش ها و غیره مقداری تسریع شوند.
شریعتی مقدم انبار کردن کالا را در بورس بهتر از انبار های موجود در روستا ها دانست و گفت: وجود انبار های استاندارد برای نگه داری زعفران در بهترین کیفیت بسیار موثر می باشد.

رئیس کمیسیون کشاورزی و آب اتاق بازرگانی استان خراسان رضوی افزود: با زیاد شدن شرکت های کارگزاری که بتوانند زعفران را پذیرش کنند و کار کارشناسی داشته باشن، در آینده شاهد رقابت بهتر و کارشناسانه تر باشیم.

وی خرید و فروش زعفران در بورس کالا را را باعث افزایش قدرت رقابت در بازار جهانیدر آینده زعفران خواهد کرد و اضافه کرد: سیستم بسته بندی ، ایجاد برندینگ و محصولات جانبی زعفران را از دیگر محصولات خشکبار، بیشتر تحقیقات و بازاریابی شده است.

بازار زعفران امیدوار کننده است

شریعتی در پایان گفت: سرمایه گذاری بیشتر زعفران نشان دهنده با اهمیت بودن زعفران نسبت به سایر محصولات کشاورزی می باشد و این موضوع باعث به وجود آمدن چشم انداز مثبت بازار طلای سرخ است.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


بازار زعفران بازار زعفران استان خراسان رضوی، مشهد بورس کالای زعفران بورس کالا زعفران قیمت زعفران قیمت زعفران در بورس نرخ زعفران نرخ زعفران در بورس زعفران نورهان بورس کالای زعفران بورس کالا زعفران  زعفران نورهان*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: