زعفران گران

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

زعفران گران

زعفران گران

  • در حال حاضر حداقل قیمت هر کیلو زعفران ۸ میلیون تومان و حداکثر ۱۶ میلیون تومان است.

 زمانی که اقتصاد جهانی رونق نگیرد، نمی توان امیدی به افزایش صادرات داشت.به گفته حسینی اگر شرایط اقتصادی ناشی از بحران کرونا فروکش کند، صادرات زعفران به بازار های هدف رونق می گیرد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه بازار های جهانی در نیمه تعطیلی به سر می برند، بیان کرد: با گسترش ویروس کرونا و تعطیلی و نیمه تعطیلی بازار های جهانی، تقاضای چندانی برای خرید زعفران نیست.
رشد ۲۰ درصدی صادرات طلای سرخ؛ بازار زعفران داخل تعریفی ندارد
عضو شورای ملی زعفران با انتقاد از تعلل گمرک در اعلام آمار صادرات بیان کرد: گرچه گمرک آمار جدید را اعلام نکرده است، اما برآورد می شود که روند صادرات بهتر از گذشته است.
او با اشاره به اینکه گرانی زعفران ارتباطی به کشاورزان ندارد، گفت: با توجه به اینکه زعفرانی در دست کشاورزان نیست، بنابراین هر گونه افزایش قیمت از این مقطع به بعد مربوط به دلالان است

 


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


 

 

قراردادهای اتی بورس زعفران

طی هفته ای که گذشت، ۱۲۹ هزار و ۵۸۷ قرارداد آتی زعفران نگین در دو سررسید دی و اسفند ماه سال جاری منعقد شد که ارزش ۱۸۴۱ میلیارد و ۷۴۱ میلیون ریال برای این دارایی پایه به ثبت رسید.
در این هفته، انعقاد تعداد ۷۸۱ قرارداد آتی زعفران پوشال در دو سررسید مشابه قرارداد آتی زعفران نگین نیز ارزشی بیش از ۷ میلیارد و ۴۷۵ میلیون ریال را رقم زد.
معامله گران در دو سررسید آذر و بهمن ماه امسال ۶۰۰۳ قرارداد آتی پسته را نیز منعقد کردند که ارزش ۹۴۵ میلیارد و ۶۶۱ میلیون ریالی را برای این دارایی در پی داشت.
۵۷ قرارداد آتی زیره سبز نیز در تنها نماد فعال این دارایی پایه برای تحویل در بهمن ماه سال جاری منعقد شد و ارزش دو میلیارد و ۸۳۳ میلیون و ۵۱۰ هزار ریالی برای آن ثبت شد.

 *

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: