یک هفته با بورس کالا

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

یک هفته با بورس کالا

فرهاد دژپسند ، وزیر امور اقتصادی و داراییدر مورد ساز و کار بورس کالاگفت : بورس کالا زمینه شفافیت و رقابت را در اقتصاد به وجود آورده است و همه ی نهاد ها برای انجام مبادلات واسطه ای و مواد اولیه باید تلاش کنند.
بورس کالا به رشد تولید و احیای صنایه دستی کمک بزرگی می کند .

بورس کالا برای رشد ارزآوری با صادرات هدفمند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در رابطه با ارزآوری بالای زعفران به وسیله بورس ادامه داد: بورس کالا این امکان را به بازرگانان و تجار می دهد، که با توجه به آمار بالای زعفران در کشور ، با اطمینان برای صادر کردن محصولات با کیفیت همراه با قیمت مناسب اقدام کنند.
وی ادامه داد: با عرضه زعفران به وسیله بورس کالا بازار های جهانی به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای تامین می شوند و این عمل برای کشور ارزش افزوده بالایی دارد.

ساماندهی بازار زعفران به وسیله بورس کالا

رئیس کمیسیون کشاورزی و آب اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان خراسان رضوی بیان کرد:بورس کالا می تواند تمامی نیاز های زعفران در جهت شفافیت ، به مرور و همراه با مدیریت ، با ساختار اقتصادی پیشرفته و منسجم بورس کالا مرتفع کند.
وی افزود: بورس کالا در ساماندهی قیمت زعفران در صادرات ف قیمت زعفران در بازار های داخلی و سنتی، مرجع قیمت زعفران دنیا شود و این یکی از دلایلی است که بر اشتیاق ورود فعالان این عرضه به بورس کالا می افزاید.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


زعفران نورهان بورس کالا زعفران قیمت زعفران در بورس قیمت زعفران گرمی نرخ زعفران نرخ زعفران مشهد نرخ زعفران در بورس نرخ زعفران بروز  خرید زعفران عمده خرید زعفران کیلویی خرید زعفران در بورس خرید زعفران اینترنتی زعفران نورهان*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: