کنترل قاچاق زعفران

کنترل قاچاق زعفران
کنترل قاچاق زعفران
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

کنترل قاچاق زعفران

غلامرضا میری نایب رئیس شورای ملی زعفران در مورد ثبات قیمت زعفران در چند روز اخیر گفت: نرخ زعفران هم اکنون از ۶ میلیون تا حداکثر ۱۱ میلیون تومان می باشد.
وی ادامه داد با تعطیلات ژانویه روند صادرات تا حدودی کند شده است و انتظار می رود در پایان تعطیلات به روال سابق خود برگردد.

میری مسائل تحریم و شرایط کنونی اقتصاد را موانعی برای پیش بینی نشدن قیمت زعفران در ماه های آتی دانست.
نائب رئیس شورای مای زعفران در رابطه با کنترل قاچاق گفت: قیمت پایه گمرکی به وسیله پیگیری های اتحادیه صادر کنندگان تا حدودی یافته است و این امر باعث می شود تا صادرکنندگان مجبور نشوند از طریق قاچاق و کارت های یکبار مصرف به صادرات طلای سرخ دست بزنند.

کنترل قاچاق زعفران

وی افزود: ۸۰% زعفران تولیدی به بازار ها صادر می شوند. و از دولت تقاضا داریم که در مورد موضوع پیمان سپاری ارزی ، به سبب تسهیل در در صادرات را تعدیل کند. در شرایط کنونی امکان بازگشت ارز به داخل را نداریم و از طرف دیگر صادر کنندگان وارد کننده نیستند تا بتوانند در قبال صادر کردن به امر وارد کننده بپردازند، ضمن آنکه نیاز به نقدینگی به سبب تامین سفارش های بعدی در زمان مقرر دارند تا بتوانند به تعهدات خود عمل کنند.

میری در پایان تولید زعفران امسال را با ۱۵ % رشد اعلام کرد و گفت: اگرچه وزارت کشاورزی آمار دقیق تولید زعفران را اعلام میکند، اما من معتقدم که تولید امسال زعفران به ۴۰۰ تن رسیده است.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


زعفران نورهان قاچاق زعفران کنترل قاچاق کالا قیمت زعفران قیمت زعفران در بورس نرخ زعفران نرخ زعفران امروز در مشهد زعفران نورهان خرید زعفران خرید زعفران عمده


کنترل قاچاق زعفران
5 (100%) 2 votesکانال تلگرام قیمت روز زعفران

دریافت جدیدترین قیمت و اخبار زعفران در کانال "قیمت روز زعفران"با بیش از 15 هزار عضو فعال

عضویت در کانال قیمت زعفران بستن