بینی الکترونیکی عیار سنج زعفران

بینی الکترونیکی عیار سنج زعفران

یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از ورود یک بینی الکترونیکی به عنوان عیارسنج زعفران به بازار خبر داد.
فرامرز بابایی صنعت را به جعبه سیاهی که دارای تعدادی ورودی و یک محصول خروجی است تشبیه کرد و گفت: در این میان پارازیت هم وجود دارد و خود دانشگاه نیز در صنعت می گنجد.

وی با اشاره به اینکه ایران عملا بخش خصوصی ندارد و مدیریت ۱۰۰% دولتی بعضی صنایع عمده کشور را به عهده دارد ، سرمایه های خود به عنوان استاد را انرژی، هوش دانشجویان، آزمایشگاه ها، ثبات استخدامی و نیازمندی کشور به کار صنعت بیان کرد و گفت: بر این اساس پژوهش را در مرز فیزیک کاربزدی پیش بردیم.

بینی الکترونیکی عیار سنج زعفران

وی دستاوردهای خود و دانشجویانش را چنین اعلام کرد: ترمودیلیکی، اولین ساخت آهنربای دائم خاورمیانه، منظومه صنعت، طرح مشعل، هزاره سوم و تاسیس مرکز رشد هزاره سوم در سال ۹۷ اشاره کرد و در پایان اضافه کرد: بینی الکترونیکی مخصوص عیارسنجی زعفران یکی از دیگر محصولاتی است که به زودی وارد بازار می شود.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


زعفران نورهان  عیارسنجی زعفران بینی الکترونیکی بینی الکترونیکی در صنایع غذایی قیمت زعفران قیمت زعفران گرمی قیمت زعفران در بورس قیمت زعفران قائنات نرخ زعفران نرخ زعفران خشک نرخ زعفران در بورس نرخ زعفران بروز خرید زعفران خرید زعفران عمده خرید زعفران کیلویی خرید زعفران در بورس زعفران نورهان*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.