ماسک شیر و زعفران ،برای درمان تیرگی زیر بغل

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

ماسک شیر و زعفران ،برای درمان تیرگی زیر بغل

دلایل مختلفی در تیره شدن پوست دخیل هستند. یکی از مهمترین دلایل آن میتواند استفاده زیاد از تیغ باشد. تیغ هم باعث ضخامت مو شده و هم بتعث تیره شدن پوست می شود.
یکی از دیگر عوامل سیاهی زیر بغل ، استفاده زیاد از ضد تعریق ها و دئودورانت ها می باشد. یکی دیگر از این عوامل، پوشیدن لباس های تنگ که باعث ایجاد اصطکاک بین پوست و پارچه شده و باعث تغییر رنگ پوست می گردد. عواملی دیگری مانند وراثت و یا دیابت در این امر دخیل هستند.
در ادامه چندین راهکار برای رفع تیرگی زیر بغل آورده شده است.

 • ماسک شیر و زعفران

زعفران ماده ای است که برای روشن شدن پوست استفاده می گردد. برای روشن شدن پوست صورت نیز از ماسک های حاوی زعفران استفاده می کنند.
برای طرز تهیه ماسک زعفران برای روشن شدن زیر بغل، کافی است دو رشته زعفران را همراه با ۲ قاشق شیر خیس کنید و بوسیله پنبه به محل تیرگی بزنید.
پس از گذشت چند دقیقه آن ر با آب ولرم بشویید. ترکیب زعفران و شیر جرم ها و باکتری های روی پوست که باعث تیرگی و بوی بد بدن می شود را از بین می برد.

 • لیمو

  یکی از بهترین میوه ها که خاصیت سفید کننده طبیعی دارد لیمو می باشد.لیمو دارای خاصیت ضد باکتری و ضد عفونی کننده است.
  برشی نازک از لیمو را روی پوست قرار داده و با استفاده از پنبه آب لیمو را روی پوست بمالید. سپس با آب بشورید و با کرم مرطوب کننده روی آن را بپوشانید.
  لیمو پوست را بصورت طبیعی روشن کرده و سلول های مرده را از بین می برد.

 

 • سیب زمینی

  یکی دیگر از سبزیجاتی که خاصیت سفید کنندگی دارد سیب زمینی می باشد. یک تکه سیب زمینی را چند دقیقه روی پوست بمالید. همچنین می توانید سیب زمینی را رنده کرده و از آب آن برای رفع تیرگی پوست استفاده کنید.

 

 • صندل وود

  پدر گیاه صندل را با گلاب ترکیب کرده تا ماده ای خمیری به وجود بیاید. سپس روی پوست بمالید. از این ترکیب می توانید برای درمان رفع بوی بدن، آکنه و لکه های پوستی نیز استفاده کنید.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


درصورت خرید بصورت عمده و بالای ۱۰ کیلوگرم با شماره تلفن ۰۹۰۲۷۷۸۰۸۸۸ تماس حاصل فرمایید. 

جهت سفارش و خرید محصولات به سایت www.noorhan.net مراجعه کرده و از سربرگ فروشگاه اقدام به خرید نمایید.

 

کانال تلگرامی زعفران نورهان:

telegram.me/zafruni

 

ماسک رفع تیرگی زیر بغل ماسک رفع تیرگی پوست ماسک رفع تیرگی کشاله ران ماسک رفع تیرگی بدن ماسک شیر و زعفران ماسک شیر و زعفران برای پوست خواص ماسک شیر و زعفران فواید ماسک شیر و زعفران ماسک شیر زعفران طرز تهیه ماسک شیر و زعفران ماسک شیر با زعفران زعفران نورهان قیمت زعفران نرخ زعفران نرخ زعفران در بورس نرخ زعفران بروز ماسک شیر با زعفران قیمت زعفران نرخ زعفران بروزقیمت زعفران ماسک شیر زعفران زعفران نورهان نرخ زعفران در بورس  ماسک رفع تیرگی پوست*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: