چه تعداد قرارداد آتی زعفران در هفته گذشته منعقد شد؟

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

چه تعداد قرارداد آتی زعفران در هفته گذشته منعقد شد؟

در جریان معاملات زعفران در تالار نقره ای معامله گران سررسید قرارداد آتی زعفران نگین تحویل دی ماه با انعقاد ۳۴ هزار و ۲۲۰ قرارداد به ارزش ۴۱۶ میلیارد و ۴۴۶ میلیون ریال منعقد گردید.

طی این معاملات قیمت هر گرم نگین به رقم ۱۲۴ هزار و ۹۰۰ ریال در بالاترین سطحو ۱۱۶ هزار و ۷۰۰ ریال در پایین ترین سطح معامله شد.
در این سررسید تعداد موقعیت های باز به ۱۳ هزار و ۲۱۳ موقعیت تغییر کرد.
همچنین با انعقاد ۲۸۱ هزار و ۴۲۵ قرارداد آتی زعفران نگین برای تحویل بهمن ۹۷ ارزش ریالی ۳۶۲۱ میلیارد و ۴۶۵ میلیون ریالی معامله گران به ثبت رساندند.هر گرم زعفران در این سررسید به سطح رقم ۱۳۳ هزار و ۱۰۰ ریال معامله شد و ۱۲۵ هزار ریال در پایین ترین سطح رسید.تعداد موقعیت های باز در این سررسید به رقم ۵۲ هزار و ۶۱۳ موقعیت ثبت شد.

در قرارداد آتی زعفران رشته ای تحویل بهمن ماه به تعداد ۲۳۳ منعقد شد و ارزش ۲ میلیارد و ۲۸ میلیون ریالی برای این سررسید رقم خورد.در بالاترین سطح ۹۰ هزار و ۱۰۰ ریال و در پایین ترین سطح به ۸۲ هزار و ۰۰ ریال برای قیمت هر گرم زعفران رشته ای ثبت شد.

به عنوان چهارمین سررسید معاملاتی در قرارداد آتی زعفران رشته ای تحویل دی ماه ، تعداد ۳۹۶ قرارداد به ارزش ۳ میلیارد و ۲۳۶ میلیون ریل منعقد شد. بالاترین قیمت ۸۴ هزار و ۷۰۰ ریال و پایین ترین قیمت ۷۹ هزار و ۵۰۰ ریال ثبت شد.

معامله گران در سررسید مذکور ۱۳۸ موقعیت اتخاذ کردند که نسبت به اول هفته ۱۱ موقعیت کاهش یافت.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


معاملات زعفران معاملات زعفران اتی قیمت زعفران قیمت زعفران گرمی نرخ زعفران نرخ زعفران در بورس خرید و فروش زعفران خرید و فروش زعفران در بورس زعفران نورهان معاملات زعفران اتی  زعفران نورهان قیمت زعفران گرمی*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: