بورس کالا در هفته ای که گذشت

بورس کالا در هفته ای که گذشت

در هفته ی پیش اتفاقات و رویداد های مهمی پیرامون بورس کالا گذشت که از مهم ترین آن ها می توان به ” مسیر رو به جلوی معاملات در بورس زعفران”، ” اثرات مثبت بورس در صنعت فولاد” و ” لزوم ایجاد کردن رقابت در بازار گندم”
می باشد.

معاملات زعفران در بورس کالا

به گفته کارشناسان فعال در این حوزه، معاملات بورس زعفران در حال طی کردن مسیر رو به جلو می باشد، و ما نیازمندیم گام های محکم در حوزه های برندینگ و ایجاد ارزش افزوده هستیم.
به گفته رئیس کمیسیون کشاورزی و آب اتاق بازرگانی استان خراسان رضوی: این معاملات توانسته بر روی بازار فیزیکی نیز تاثیر بگذارد و حضور و استقبال از این معاملات نشان دهنده موفقیت این بخش می باشد.

شریعتی افزود: بورس کالای زعفران باعث ایجاد رقابت در بازار جهانی شده است که این امر کمک بزرگی به آینده این محصول می کند. عواملی مانند ایجاد محصولات جانبی، برندینگ زعفران و بهبود سیستم بسته بندی به ارزش افزوده زعفران کمک می کند.
در خصوص بسته بندی زعفران نسبت به خشکبار دیگر ( زرشک، زیره، کشمش و…) تحقیقات و بازاریابی بیشتری انجام گرفته است.

بورس کالا در هفته ای که گذشت

زعفران نیازمند قانون و بورس کالا

سخنگوی کشاورزی و مجلس شورای اسلامی گفت: به وسیله بورس کالا میتوان به شفافیت در عرضه و تقاضای زعفران رسید و باعث ساماندهی بازار این محصول شویم. باید به وسیله قانون شرایطی را مهیا سازیم تا راه دلالی به بن بست ختم شود.

وی در پایان افزود: میتوان از طریق بورس کالا بازاری مطمئن برای کشاورزان بوجود آورد. در آینده باید خلاهای قانونی پوشانده شود تا مشکل فروش سر زمین به وسیله دلالان کنار گذاشته شود و کشاورزان به صورت مستقیم وارد بازار بورس شده و از مزایای آن بهره ببرند.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


بورس کالا زعفران بورس کالا آتی زعفران بورس کالا معاملات زعفران معاملات بورس زعفران زعفران نورهان قیمت زعفران قیمت زعفران در بورس نرخ زعفران خرید زعفران خرید زعفران عمده نرخ زعفران زعفران نورهان  خرید زعفران عمده بورس کالا زعفران*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.