قیمت طلای سرخ ۲ برابر شد

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

قیمت طلای سرخ ۲ برابر شد

به گفته غلامرضا میری نایب رئیس شورای ملی زعفران ، قیمت امسال زعفران مانند سال پیش بر اثر شرایط اقتصادی و تورم بازار ۲ برابر رشد داشته است.
وی در مورد اینکه قیمت زعفران در بازار به ثبات رسیده است اظهار کرد: نرخ زعفران هم اکنون ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و حداکثر ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

میری افزود: به علت رکود بازار و شرایط اقتصادی جامعه و کاهش یافتن قدرت خرید خانوار ها ، قاضای خرید زعفران کاهش یافته است، چرا که افراد به زعفران به عنوان یک کالای لوکس نگاه می کنند، در صورتی که زعفران یک داروی گیاهی است.
وی در مورد صادرات این محصول ادامه داد: از گمرک آمار جدیدی از صادرات زعفران نرسیده است و آخرین آمار رسیده مربوط به آبان ماه می باشد.

نایب رئیس شورای ملی زعفران در مورد افزایش ۲ برابری قیمت زعفران افزود: نرخ زعفران تحت تاثیر تورم و مسائل اقتصادی مانند دیگر اقلام با نوسانات روبرو شده است.

قیمت طلای سرخ ۲ برابر شد

وی در مورد متوقف شدن خرید زعفران از طرف سازمان مرکزی تعاون روستایی بیان کرد: با توجه به اینکه این مرکز مدعی است قیمت فعلی زعفران در بازار منطقی است ، به بازار ورود نمی کند. صادرکنندگان و همین طور واحد های بسته بندی ، زعفران را با نرخ بازار خریداری می کنند.

نائب رئیس شورای ملی زعفران در پایان افزود: اگر خریداران زعفران، زعفران را در نرخ پایین تر از قیمت تایین شده در سازمان تعاون روستایی خریداری کنند ، این مرکز برای جلوگیری از ضرر کشاورزان وارد عمل خواهد شد.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


قیمت زعفران قیمت زعفران کیلویی قیمت زعفران در بورس نرخ زعفران نرخ زعفران در بورس نرخ زعفران بروز افزایش قیمت زعفران زعفران نورهان زعفران نورهان تلگرام

 سایت زعفران نورهان


*

code  • جعفر عابد در تاریخ سه شنبه 16 بهمن 1397 گفته است :

    سلام وقت بخیر از اینکه اطلاعات بسیار مفیدی در سایت و تلگرام میذارید ممنونم و ارزوی توفیق براتون دارم سوال بنده این است که قیمتهایی که روزانه اعلام میفرمایید قیمت خرید هست یا فروش ضمنا آیا شما خرید هم دارید ؟

WhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: