معاملات قراردادهای اختیار معامله زعفران تا پایان سال راه اندازی شد

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

معاملات قراردادهای اختیار معامله زعفران تا پایان سال راه اندازی شد

 

مدیر عامل بورس کالای ایران ، حامد سلطانی گفت: با در نظر گرفتن اثرات مثبت گواهی سپرده زعفران بر روی شفاف شدن قیمت زعفران ، همچنین استقبال گسترده فعالان زعفران در این معامله ، حذف واسطه ها و دلالان از این عرصه، بورس کالای ایران بر آن شد که این معاملات تا پایان سال امسال ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: هدف از بورس کالا ، پوشش دادن به ریسک قیمت معاملات زعفران، برنامه ریزی و همچنین مدیریت بلند مدت عرضه و تقاضا، توسعه معاملات ابزارهای زعفران در سال ۹۷ راه اندازی شده است و تا به حال بیش از ۱۱ میلیون قراراد آتی در شرکت بورس کالای ایران ، معامله گردیده است.

سلطانی نژاد افزود: معاملات در بورس، امکان تضمینی فروش در قیمت های مشخص را برای کشاورزان فراهم نمود.این بازار ها باعث ارتقای ساختار های سنتی بازار به ساختار های مدرن و همچنین توسعه بازار های داخلی زعفران شد.

معاملات قراردادهای اختیار معامله زعفران تا پایان سال راه اندازی شد

به این ترتیب با استقبال زیادی از فعالان بازار مواجه شد، پس بر آن شدیم تا معاملات قرارداد های اختیار معاملات زعفران را تا پایان سال جاری راه اندازی کنیم.

مدیر عامل بورس کالای ایران ورود معاملات جدید را  عامل رشد شفافیت و افزایش سطح مبادلات دانست و توضیح داد: راه اندازی قرار داد آتی زعفران باعث شافیت قیمت ها، وارد شدن بازار های سنتی به مدرن و توسعه بازار های داخلی شده است.


خواندن مطالب زیر به شما توصیه می شود:


قرارداد آتی زعفران قرارداد آتی زعفران نگین وجه تضمین قرارداد آتی زعفران بورس زعفران بورس زعفران مشهد قیمت زعفران در بورس اخبار زعفران زعفران نورهان سایت زعفران نورهان

 

 *

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: