علم و تجربه، رمز موفقیت در هر کسب و کاری

علم و تجربه، رمز موفقیت در هر کسب و کاری

حبیب شیخ جنبدواز کار آفرین نمونه بسیجی با اشاره به ۱۵ ساله خود در زمینه کشت زعفران گفت: اصول کاشت ، داشت و برداشت یکی از مهمترین دلایل موفقیت در این زمینه است.

وی افزود :فعالیت من از سال ۸۱ شروع شد ، از سال ۸۸ که وارد دانشگاه شدم و در رشته کشاورزی تحصیل کردم، توانستم به عملکرد مطلوبی در زمینه کشت زعفران برسم. اصولا همراه بودن تجربه و علم در هر زمینه ای باعث می شود به عملکرد مطلوبی دست پیدا کنیم.
وی به حمایت معنوی سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان خراسان رضوی اشاره کرد و گفت: وقتی به این سازمان پیوستم و به عنوان کارشناس در این زمینه به ارائه مشاوره پرداختم و افراد فعال در این زمینه بمن پیوستن و باعث ایجاد اشتغال در زمینه کاشت،داشت و برداشت شد و باعث سود بیشتری به تولید کننده شد.

علم و تجربه، رمز موفقیت در هر کسب و کاری

وی افزود:عملکرد زعفران در ایران در هر هکتار ۴ تا ۴/۵ کیلوگرم گل زعفراان است و سودی که ایجاد می شود ۱۵ تا ۲۲۰ میلیون تومان در هر هکتار می باشد.
شیخ جندواز اضافه کرد: سطح زیر کشت که در آن فعالیت دارم ۱ هکتار در ۵ کیلومتر می باشد که ۲۴ کیلو ، ۶ برابر حد انتظار از این زمین زعفران برداشت شده است که رکورد دار کشت زعفران در ایران شدم.
وی خاطر نشان شد: با ۶ برابر میزان تولیددر فرایند کشت، سود مورد انتظار نیز ۶ برابر می شود.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


کاشت زعفران قیمت زعفران قیمت زعفران گرمی قیمت زعفران در بورس قیمت زعفران قائنات نرخ زعفران نرخ زعفران خشک نرخ زعفران نگین نرخ زعفران بروز خرید زعفران خرید زعفران عمده خرید زعفران کیلویی خرید زعفران در بورس خرید زعفران نگین زعفران نورهان کاشت زعفران زعفران نورهان*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.