لزوم ارتباط با خریداران خارجی زعفران از طریق بورس

لزوم ارتباط با خریداران خارجی زعفران از طریق بورس

کارشناس بازار سرمایه ، مهدی افنانی گفت: قبل از عرضه زعفران در بورس کالا، به دلیل وجود دلالان و یا سفته بازی ، بازار سیاه به وجود می آمد که باعث می شد کشاورزان به حق خود نرسند و هیچ شفافیتی در بازار بوجود نمی آمد.
وی افزود: تمامی افرادی که جزئیات اتفاقات و جریاناتی که در بورس اتفاق می افتد را دنبال می کنند ، متوجه این موضوع شده اند که یک نظام دقیق و مشخص چطور می تواند نظم و سیاقی مشخص را در رابطه با عرضه و تقاضا و حتی قیمت بوجود بیاورد.

به گفته افنانی در بورس کالا قیمت گذاری در یک قالب مشخص و روند فروش به درستی پیش رفته است.

با ادامه این روند، بازار مطمئن کالا شکل گرفته است و اعتماد ها ایجاد شده است.
وی توضیح داد: برای حفظ این بازار همچنان ثبات رویه را در دستور کار قرار می دهیم.

افنانی در مورد بازار های صادراتی گفت: با پایداری و شفافیت بازار ها می توانیم نظامی شفاف همراه با برنامه ریزی بلند مدت برای صادرات زعفران در نظر بگیریم.
افنانی تاکید کرد: ما باید ارتباط مان را از طریق بورس کالا با فروشندگان و خریداران جهانی حفظ کنیم و محصولات خود را با بسته بندی مناسب به آن ها تحویل بدهیم. به این صورت ما میتوانیم تعیین کننده قیمت باشیم و اتفاقات و نواسانات نمیتواند در عرصه جهانی خللی ایجاد کند.
وی افزود: ایران تولید کننده زعفران است و اگر با همین روال و قیمت گذاری پیش برویم هم تولید افزایش می یابد و هم تمایل کشاورزان در شرکت در بورس بیشتر می شود.

وی در پایان افزود: همان طور که بورس لندن و دیگر بورس های جهانی توانسته اند کالاهای خود را بصورت مطلوب ارائه بدهند و قیمت گذاری را در دست بگیرند ، در مورد زعفران ما هم اگر ارزش گذاری و روال در بورس به درستی انجام شود ما هم در آینده ابتکار عمل بیشتریدر دنیا در دست خواهیم گرفت.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


بورس کالای زعفران بورس کالا آتی زعفران قیمت زعفران قیمت زعفران در بورس قیمت زعفران گرمی خرید زعفران خرید زعفران عمده خرید زعفران کیلویی خرید زعفران در بورس خرید زعفران اینترنتی نرخ زعفران نرخ زعفران خشک نرخ زعفران مشهد نرخ زعفران در بورس نرخ زعفران بروز زعفران نورهان  بورس کالای زعفران نرخ زعفران خشک نرخ زعفران بروز نرخ زعفران مشهد زعفران نورهان قیمت زعفران گرمی*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.