صادرات زعفران قاینات به ۳۵ کشور

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

صادرات زعفران قاینات به ۳۵ کشور

مدیر گروه کشاورزی و زعفران کاری صنایع تبدیلی و تکمیلی یک کارخانه در شهرستان قائن گفت: این مجموعه در بیشتر از ۳۵ کشور با بیش از ۲ هزار عضو کشاورز حضوری فعال دارد.

محسن احتشام در بازدید از این کارخانه گفت: این کارخانه دارای موفقیت های زیادی شده است و دارای شهرت جهانی در بازار های صادراتی می باشد.

وی به دلیل اینکه قاینات پیشتاز و پرچم دار تولید بهترین زعفران در کل جهان می باشد، قاینات را پایتخت زعفران جهان نام گذاری کرد.

احتشام افزود: برای توسعه این صنعت در تحولات بازارهای جهانی و تقدیم نسل های آینده ، افتخار داریم این پرچم پر افتخار را برافراشته نگه داریم.

وی اشاره کرد: پدران و مادران ما عمر خود را صرف کشت و تولید با کیفیت ترین زعفران دنیا نمودند و به ما آموختند ،

این وظیفه ما است که  علم و تجربه را در هم آمیخته تا در کسب و کار زعفران طرحی نو ایجاد کنیم و میراث کهن خانوادگی خود را پاس بداریم.

وی افزود: زمان اتمام کار پروژه ۸۱ که با جشنواره ملی زعفران همراه است، اولین مجتمع بین المللی و واحد اصولی سورت، بسته بندی و صادرات زعفران و فراوری با نام شرکت تروند زعفران قاین در کنار مزارع زیبای زعفران راه اندازی می شود.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


زعفران صادراتی قائنات، زعفران قائنات صادراتی، پایتخت زعفران ایران،قیمت زعفران، قیمت زعفران نگین ، خرید زعفران کیلویی، خرید زعفران در مشهد ،نرخ زعفران امسال ،نرخ زعفران مشهد*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: