برای ساماندهی خرید و فروش زعفران نیازمند توجه به ظرفیت بازار بورس هستیم

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

برای ساماندهی خرید و فروش زعفران نیازمند توجه به ظرفیت بازار بورس هستیم

شکوه میر شاهی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی در نشست آموزش معاملات زعفران در بورس، گفت: بازار بورس زعفران به طور قطع اقتصاد روستائیان فعال در این حوزه را متحول می سازد.

وی ادامه داد: کشاورزان امروزه از مزیت های بازار بورس زعفران در ساماندهی خرید و فروش و همینطور جلوگیری از واسطه ها و دلال بازی ها مطلع نیستند.
میر شاهی افزود: با حذف واسطه ها در بازار بورس ، سود اصلی عاید کشاورزان می شود و علت اصلی ورود به یک بازار سالم، رقابتی و عادلانه است.

برای ساماندهی خرید و فروش زعفران نیازمند توجه به ظرفیت بازار بورس هستیم

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: کارگزاران و متولیان بورس آموزش و فرهنگ سازی در این زمینه را ، اولویت کار خود قرار داده اند. وی تاکید کرد: بورس فقط شامل خرید و فروش سهام نیست، بلکه به وسیله بورس و بهره مندی از تامین مالی، فروش کالا میتوان زندگی روستائیان را متحول کرد.

با استفاده از این مزیت می توانیم به بازار های زعفران جهان را پیدا کرده و در قیمت های جهانی تاثیر مطلوبی داشته باشیم.

این دوره آموزشی، ۱۳۰ نفر از فعالان حوزه زعفران شرکت کردندو مطلبی مانند چگونگی انجام معاملات در بورس و مزیت ها و کارکرد های بورس کالا ارائه شد.


خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود:


زعفران نورهان بورس کالا زعفران بورس کالا آتی زعفران  قیمت زعفران در بورس کالا قیمت زعفران در بورس آتی بورس کالای زعفران نرخ زعفران نرخ زعفران در بورس خرید زعفران عمده خرید زعفران کیلویی خرید زعفران در بورس زعفران نورهان*

codeWhatsApp
Hi. If you are interested in purchasing saffron, leave a message. We are available for any kind of question!
سلام. اگر خریدار زعفران هستید، می توانید برای ما پیغام بگذارید.
طرح خرید زعفران از کشاورز
خرید انواع زعفران: پوشال پرسی، پوشال قلمدار
تسویه: یک هفته الی 10روز کاری
وزن به کیلوگرم ، نوع زعفران ، شهر: